Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Tri smrtna slučaja, 425 novopozitivnih iz Pljevalja 14
Društvo

Tri smrtna slučaja, 425 novopozitivnih iz Pljevalja 14

AdminBy Admin19. јануар 2021.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analize i Institutu dostavile rezultate za 1577 uzorka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 425 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica174
Nikšić51
Budva34
Kotor28
Berane17
Cetinje17
Bar16
Tivat15
Pljevlja14
Bijelo Polje12
Danilovgrad11
Rožaje9
Herceg Novi9
Andrijevica5
Kolašin3
Plužine3
Tuzi2
Mojkovac2
Plav2
Šavnik1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu su prijavljena tri smrtna ishoda povezana sa COVID19 i to kod pacijenta iz Berana, Cetinja i Podgorice od kojih je najmlađi imao 63 a najstariji 84 godine. Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna 2020 iznosi 740 a od početka pandemije 749.

Do 17:00 časova prijavljen je oporavak kod 608 pacijenta.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9048.

Od početka epidemijskih dešavanja (mart 2020 godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je  56228.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA 2020 po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica447518063168
Bar751200070
Nikšić623705887
Budva492195219
Cetinje403125730
Bijelo Polje371226972
Berane360230854
Pljevlja306162531
Kotor264139720
Herceg Novi200147129
Tivat134104813
Kolašin1322074
Rožaje130143339
Tuzi1254185
Danilovgrad9711175
Andrijevica4032513
Mojkovac4034810
Plužine38795
Ulcinj20112442
Šavnik18221
Žabljak152206
Plav1020111
Gusinje3484
Petnjica11262
UKUPNO904846116740

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleUpis novih članova u KK Pljevlja
Next Article Vještakinja se naprasno predomislila, okončan postupak za pomor ribe bez krivice EPCG. Ispada da se živi svijet se samouništio, a riba izvršila harakiri
Admin

Related Posts

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Sekulić: Bez Rudnika uglja i Termoelektrane nema ekonomske sigurnosti Pljevalja, građani moraju učestvovati u pravednoj tranziciji

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.