Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Sedam smrtinih ishoda, preminuo Pljevljak, više od četvrtine testova pozitivno, od 1860 čak 506 pozitivno, iz Pljevalja osam
Društvo

Sedam smrtinih ishoda, preminuo Pljevljak, više od četvrtine testova pozitivno, od 1860 čak 506 pozitivno, iz Pljevalja osam

AdminBy Admin13. јануар 2021.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile su analize i Institutu dostavile rezultate za 1860 uzorka na novi koronavirus među kojima su ukupno registrovana 502 novopozitivna slučaja infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica220
Nikšić42
Bijelo Polje31
Kotor30
Berane27
Budva21
Bar20
Tivat18
Herceg Novi17
Cetinje16
Rožaje13
Danilovgrad9
Pljevlja8
Andrijevica8
Kolašin7
Tuzi5
Plužine4
Plav3
Mojkovac2
Ulcinj1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno sedam smrtnih ishoda povezanih sa COVID19 i to kod pacijenta iz Podgorice (3), Herceg Novog, Pljevalja, Nikšića i Budve od kojih je najmlađi imao 52 a najstariji 91 godinu. Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna 2020 mjeseca iznosi 728 a od početka pandemije 737.

Do 17:30 časova prijavljen je oporavak kod 480 pacijenata.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9702.

Od početka pandemije (mart 2020 godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 53840.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA 2020 po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica501116602167
Bar888177868
Nikšić523680685
Budva433183919
Cetinje380120329
Berane374218352
Bijelo Polje369217772
Pljevlja352149531
Kotor327124720
Herceg Novi188140729
Tuzi1493795
Tivat13897113
Kolašin1341834
Danilovgrad12410385
Rožaje106139638
Ulcinj54107240
Mojkovac3534710
Andrijevica3430912
Plužine31725
Plav2318211
Šavnik16211
Žabljak102156
Petnjica21172
Gusinje1474
UKUPNO970243086728

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleNesprovođenje kontrole poštovanja naloženih epidemioloških mjera doprinosi povećanju broja novozaraženih građana
Next Article Pljevaljski vatrogasci motornim sankama evakuisali bolesnu djevojku
Admin

Related Posts

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Sekulić: Bez Rudnika uglja i Termoelektrane nema ekonomske sigurnosti Pljevalja, građani moraju učestvovati u pravednoj tranziciji

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.