Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Čak 10 smrtnih ishoda, 539 novooboljelih iz Pljevalja devet
Društvo

Čak 10 smrtnih ishoda, 539 novooboljelih iz Pljevalja devet

AdminBy Admin29. јануар 2021.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analize i Institutu dostavile rezultate za 1813 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 539 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica196
Nikšić60
Budva43
Tivat40
Bijelo Polje33
Kotor25
Berane25
Herceg Novi24
Bar19
Cetinje17
Rožaje17
Danilovgrad14
Pljevlja9
Plav5
Ulcinj4
Kolašin4
Tuzi1
Mojkovac1
Gusinje1
Šavnik1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno deset smrtnih ishoda povezanih sa COVID-19 i to kod pacijenata iz Bara (3), Podgorice (2), Bijelog Polja (2), Kotora, Herceg Novog i Nikšića od kojih je najmlađi imao 48 (rođen 1973 godine) a najstariji 93 godine starosti. Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna 2020 iznosi 791 a od početka pandemije 800.

Do 17:30 časova prijavljen je oporavak kod 620 pacijenta.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 7528.

Od početka epidemijskih dešavanja (mart 2020 godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je 60827.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA 2020 po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica333720926181
Nikšić707760894
Bijelo Polje514238776
Budva400240620
Kotor347152823
Bar328257879
Cetinje287151630
Herceg Novi286161033
Berane281250754
Pljevlja217181332
Tivat192117615
Danilovgrad12912167
Rožaje113152441
Tuzi964786
Kolašin772954
Mojkovac5735310
Plav3421211
Andrijevica3336013
Plužine321005
Ulcinj31114343
Žabljak172356
Šavnik5351
Gusinje4504
Petnjica41283
UKUPNO752852184791

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleSumnja se da su 23 osobe zaražene novim sojem koronavirusa
Next Article Posjeta delegacije Rudara rukovodstvu Crvene Zvezde
Admin

Related Posts

Karatisti Potoka osvojili 15 medalja na turnirima u Beogradu i Crnoj Gori

28. октобар 2026.

Ambasada Francuske podržala projekat FK Breznica: Sport dostupniji djevojčicama iz ruralnih područja

28. октобар 2026.

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

Karatisti Potoka osvojili 15 medalja na turnirima u Beogradu i Crnoj Gori

28. октобар 2026.

Ambasada Francuske podržala projekat FK Breznica: Sport dostupniji djevojčicama iz ruralnih područja

28. октобар 2026.

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.