Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Osam smrtnih ishoda, 367 novoinficiranih u Pljevljima još 19 novooboljelih
Društvo

Osam smrtnih ishoda, 367 novoinficiranih u Pljevljima još 19 novooboljelih

AdminBy Admin27. децембар 2020.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analize i Institutu dostavile rezultate za 1308 uzoraka na novi koronavirus među kojima su ukupno registrovana 367 novopozitivna slučaja infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica167
Nikšić73
Budva32
Berane20
Pljevlja19
Kolašin11
Tivat9
Rožaje7
Bar5
Cetinje4
Herceg Novi4
Tuzi4
Bijelo Polje2
Danilovgrad2
Šavnik2
Ulcinj2
Mojkovac2
Kotor1
Žabljak1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno osam smrtnih ishoda povezanih sa COVID19 i to kod pacijenata iz Podgorice (2), Nikšića (2), Berana, Bijelog Polja, Cetinja i Kotora.. Najmlađi preminuli je imao 46 a najstariji 85 godina.

Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna mjeseca iznosi 657 a od početka godine 666.

Do 17:00 časova prijavljen je oporavak kod 620 pacijenata.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9109.

Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 46694.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica470913860143
Nikšić645580174
Bar590143557
Bijelo Polje507185771
Budva461144314
Cetinje44192526
Pljevlja326124029
Berane325198450
Kotor251107721
Herceg Novi183124026
Tuzi1542995
Danilovgrad1248914
Kolašin981684
Rožaje71131736
Ulcinj5799336
Tivat5082911
Mojkovac2634010
Andrijevica1928911
Plav1917911
Šavnik18151
Plužine15685
Žabljak152036
Petnjica51062
Gusinje0454
UKUPNO910936604657

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleOpšta bolnica za sada bez jedinog anesteziologa
Next Article Premijera “Mirovne misije” 31. decembra 2020. godine na Televiziji Pljevlja
Admin

Related Posts

Pljevaljski vatrogasci obilježavaju 110 godina tradicije i 35 godina profesionalnog rada izložbom fotografija

28. октобар 2026.

Opština Pljevlja raspisala konkurs za Studentsku nagradu: Prijave do 13. novembra

28. октобар 2026.

Saop saopštenje FK Rudar

28. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

Pljevaljski vatrogasci obilježavaju 110 godina tradicije i 35 godina profesionalnog rada izložbom fotografija

28. октобар 2026.

Opština Pljevlja raspisala konkurs za Studentsku nagradu: Prijave do 13. novembra

28. октобар 2026.

Saop saopštenje FK Rudar

28. октобар 2026.

Gimnazija „Tanasije Pejatović“ obilježava 125 godina postojanja: Raspisan literarni i likovni konkurs

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.