Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Pet smtnih ishoda, 596 novopozitivnih, raste broj oboljelih u Pljevljima ukupno 228 aktivnih slučajeva 22 novooboljela
Društvo

Pet smtnih ishoda, 596 novopozitivnih, raste broj oboljelih u Pljevljima ukupno 228 aktivnih slučajeva 22 novooboljela

AdminBy Admin16. новембар 2020.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analizu i Institutu dostavile rezultate za 1484 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 596 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica360
Nikšić62
Bijelo Polje45
Budva26
Pljevlja22
Tivat15
Herceg Novi12
Bar10
Rožaje9
Berane7
Cetinje7
Kotor6
Danilovgrad3
Mojkovac3
Tuzi3
Ulcinj2
Andrijevica2
Kolašin1
Plužine1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno 5 smrtnih ishoda povezanih sa COVID19 i to kod pacijenata iz Podgorice, Bara, Herceg Novog, Ulcinja i Bijelog Polja, od kojih je najstariji imao 85 (1935 godište) a najmlađi 62 godine (1958 godište). Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna mjeseca iznosi 387 a od početka godine 396.

Do 17:30 časova prijavljen je oporavak kod 475 pacijenta.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih, ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9516.

Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 27773.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka juna po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju aktivnih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica4759630369
Nikšić807309440
Bijelo Polje73181752
Bar39356731
Cetinje37243512
Budva3486687
Herceg Novi33125511
Berane310124833
Kotor24749810
Pljevlja22871822
Ulcinj20154327
Danilovgrad1563082
Mojkovac152633
Tivat12728410
Rožaje10396823
Kolašin88854
Tuzi521194
Plav3613311
Andrijevica282055
Petnjica24361
Žabljak111356
Šavnik730
Plužine5210
Gusinje0404
UKUPNO951617546387

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleKadeti i pioniri Pljevlja pobjedili svoje vršnjake iz Rudara
Next Article Rad Nemanje Potparića priznat i u Americi! New York Times objavio rad i biografiju Nemanje Potparića
Admin

Related Posts

U Srednjoj stručnoj školi održana radionica o savremenim metodama stručnog usavršavanja nastavnika

26. октобар 2026.

Privremene obustave saobraćaja na mostu Đurđevića Tara od 26. do 28. oktobra

26. октобар 2026.

Nastavak sjednice SO Pljevlja odložen za petak zbog nerazmatrane tačke dnevnog reda

26. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

U Srednjoj stručnoj školi održana radionica o savremenim metodama stručnog usavršavanja nastavnika

26. октобар 2026.

Privremene obustave saobraćaja na mostu Đurđevića Tara od 26. do 28. oktobra

26. октобар 2026.

Nastavak sjednice SO Pljevlja odložen za petak zbog nerazmatrane tačke dnevnog reda

26. октобар 2026.

Pljevlja poslije više od 40 godina ponovo dobila semafore: Investicija vrijedna 263.172 eura

26. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.