Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Osam preminulih, 577 novoinficiranih u Pljevljima 29
Društvo

Osam preminulih, 577 novoinficiranih u Pljevljima 29

AdminBy Admin14. новембар 2020.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
sketch image of novel coronavirus
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analizu i dostavile rezultate za 1808 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 577 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica264
Tivat40
Bijelo Polje36
Kotor35
Budva33
Pljevlja29
Berane26
Nikšić22
Bar20
Herceg Novi19
Cetinje19
Danilovgrad11
Plav5
Rožaje5
Petnjica4
Mojkovac3
Tuzi3
Ulcinj2
Žabljak1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno 8 smrtnih ishoda povezanih sa COVID19 i to kod pacijenata iz Podgorice (2), Ulcinja (2), Bijelog Polja (2), Budve i Berana od kojih je najstariji imao 89 (1931 godište) a najmlađi 51 godine (1969 godište). Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna mjeseca iznosi 376 a od početka godine 385.

Do 17:30 časova prijavljen je oporavak kod 247 pacijenta.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih, ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9151.

Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 26686.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka juna po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju aktivnih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica4408610867
Nikšić742301439
Bijelo Polje64881651
Budva4105687
Bar37156729
Cetinje36442912
Berane325121233
Herceg Novi29424810
Ulcinj27644723
Kotor24649110
Tivat22017610
Pljevlja20870622
Danilovgrad1482872
Mojkovac140633
Rožaje10095223
Kolašin86854
Tuzi401194
Andrijevica381915
Plav3813111
Petnjica23341
Žabljak111346
Šavnik730
Gusinje4334
Plužine4210
UKUPNO915116835376

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleTuristička organizacija Pljevlja raspisala javni poziv za idejno rješenje suvenira grada
Next Article Ovo su mjere koje su od sjutra obavezne
Admin

Related Posts

U Srednjoj stručnoj školi održana radionica o savremenim metodama stručnog usavršavanja nastavnika

26. октобар 2026.

Privremene obustave saobraćaja na mostu Đurđevića Tara od 26. do 28. oktobra

26. октобар 2026.

Nastavak sjednice SO Pljevlja odložen za petak zbog nerazmatrane tačke dnevnog reda

26. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

U Srednjoj stručnoj školi održana radionica o savremenim metodama stručnog usavršavanja nastavnika

26. октобар 2026.

Privremene obustave saobraćaja na mostu Đurđevića Tara od 26. do 28. oktobra

26. октобар 2026.

Nastavak sjednice SO Pljevlja odložen za petak zbog nerazmatrane tačke dnevnog reda

26. октобар 2026.

Pljevlja poslije više od 40 godina ponovo dobila semafore: Investicija vrijedna 263.172 eura

26. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.