Naslovna Sport Fudbal U okviru projekta „Otvorena škola fudbala i aktivizma za ljepša Pljevlja“ nastavljena...

U okviru projekta „Otvorena škola fudbala i aktivizma za ljepša Pljevlja“ nastavljena realizacija sadnjom 100 sadnica crnog bora

0

U okviru velikog projekta  Ambasade SAD u Crnoj Gori ,,Otvorena škola fudbala i aktivizma za ljepša Pljevlja „kojeg realizuje FK Breznica iz Pljevalja nastavljena je realizacija sadnjom 100 sadnica ,, crnog bora“ u naselju Rudnica kod Pljevalja .

Cilj sadnje je bilo zaštita životne sredine za naš grad a djevojke i treneri FK Breznica su sa zadovoljstvom posadili sadnice .

„Veliku pomoc u realizaciji ovog veoma važnog događaja imali smo od Uprave za šume Crne Gore i direktora G -dina Nusreta Kalača koji su donirali sadnice našem klubu a njihovi radnici su zajedno sa našim djevojkama i trenerima učestvovali u ovom događaju“- kazao je Zoran Vuković.

FK Breznica nastavlja realizaciju započetog projekta Ambasade SAD u Crnoj Gori koja je velika podrška našeg kluba od samog osnivanja .


POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.