Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Петак, октобар 30
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » Opet porast broja oboljelih, šest smrtnih ishoda, 563 novooboljela iz Pljevalja 10
Društvo

Opet porast broja oboljelih, šest smrtnih ishoda, 563 novooboljela iz Pljevalja 10

AdminBy Admin27. јануар 2021.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analize i Institutu dostavile rezultate za 1818 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 563 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica192
Nikšić64
Bijelo Polje49
Kotor44
Budva43
Herceg Novi30
Tivat22
Cetinje21
Bar19
Danilovgrad18
Berane16
Rožaje13
Pljevlja10
Mojkovac6
Ulcinj5
Kolašin4
Tuzi3
Plužine1
Plav1
Žabljak1
Petnjica1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno šest smrtnih ishoda povezanih sa COVID-19 i to kod pacijenata iz Podgorice (3), Nikšića, Herceg Novog i Kotora od kojih je najmlađi imao 51 a najstariji 82 godine starosti. Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna 2020 iznosi 774 a od početka pandemije 783..

Do 17:00 časova prijavljen je oporavak kod 633 pacijenta.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 7730.

Od početka epidemijskih dešavanja (mart 2020 godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je 59825.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA 2020 po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica347920426178
Nikšić728746392
Bijelo Polje477236072
Bar410246075
Budva362236320
Kotor354148222
Pljevlja313169332
Cetinje287148030
Berane279248054
Herceg Novi271158232
Tivat139117514
Rožaje119149441
Danilovgrad10812046
Tuzi964756
Kolašin862824
Mojkovac5835110
Andrijevica3635113
Plužine34985
Ulcinj34113143
Plav2521011
Žabljak212286
Šavnik6331
Gusinje4494
Petnjica41273
UKUPNO773050997774

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleŽice na dalekovodima pokidane, putevi zavejani
Next Article Kako je biti dobro u Odboru direktora EPCG – Đoko u decembru izašao na 3 411 eura, ostali po 820
Admin

Related Posts

In memoriam: Aldijana Đozgić (1989–2026)

30. октобар 2026.

Vraneš: Kamion težak više od 70 tona pokušao da pređe most na Đurđevića Tari

30. октобар 2026.

PES Pljevlja pokrenuo pitanje smjene Darija Vraneša i zatražio hitno redefinisanje odnosa unutar parlamentarne većine

29. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

PES Pljevlja pokrenuo pitanje smjene Darija Vraneša i zatražio hitno redefinisanje odnosa unutar parlamentarne većine

29. октобар 2026.

Karatisti Potoka osvojili 15 medalja na turnirima u Beogradu i Crnoj Gori

28. октобар 2026.

Ambasada Francuske podržala projekat FK Breznica: Sport dostupniji djevojčicama iz ruralnih područja

28. октобар 2026.

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.