Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » IJZ: Preminulo devet kovidom zaraženih osoba, još 351 pozitivna
Društvo

IJZ: Preminulo devet kovidom zaraženih osoba, još 351 pozitivna

AdminBy Admin20. јануар 2021.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analize i Institutu dostavile rezultate za 1430 uzorka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 351 novopozitivni[1] slučaj infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica131
Nikšić48
Budva28
Herceg Novi26
Bar21
Bijelo Polje14
Berane12
Pljevlja12
Kotor11
Tivat11
Cetinje8
Danilovgrad8
Mojkovac5
Ulcinj4
Rožaje3
Tuzi3
Plav3
Kolašin2
Petnjica1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu je prijavljeno devet smrtnih ishoda povezanih sa COVID19 i to kod pacijenta iz Bara (2), Podgorice (2), Tuzi, Herceg Novog, Danilovgrada, Pljevalja i Rožaja, od kojih je najmlađi imao 25 a najstariji 80 godina. Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna 2020 iznosi 749 a od početka pandemije 758.

Do 17:00 časova prijavljen je oporavak kod  727 pacijenta.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 8663.

Od početka epidemijskih dešavanja (mart 2020 godine) ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom u Crnoj Gori je 56579.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA 2020 po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica405018615170
Bar768200272
Nikšić668706187
Budva440203219
Cetinje407126130
Bijelo Polje385226972
Berane335234354
Pljevlja317162532
Kotor267140520
Herceg Novi226147130
Kolašin1332084
Rožaje132143340
Tuzi1234226
Tivat113108013
Danilovgrad10211206
Mojkovac4534810
Andrijevica3832813
Plužine38795
Ulcinj24112442
Šavnik18221
Žabljak152206
Plav1420111
Gusinje3484
Petnjica21262
UKUPNO866346843749

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleOsnovni sud u Pljevljima: Sudski proces mora biti zaštićen od neprikladnog spoljnjeg uticaja
Next Article Sloboda štampe ne trpi ALI
Admin

Related Posts

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Sekulić: Bez Rudnika uglja i Termoelektrane nema ekonomske sigurnosti Pljevalja, građani moraju učestvovati u pravednoj tranziciji

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.