Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » U Pljevljima novih 20 oboljelih od Kovida 19,ukupno 391 aktivan slučaj
Društvo

U Pljevljima novih 20 oboljelih od Kovida 19,ukupno 391 aktivan slučaj

AdminBy Admin2. јануар 2021.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile analize i Institutu dostavile rezultate za 789 uzorka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 267 novopozitivnih[1] slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica104
Nikšić56
Pljevlja20
Budva19
Berane16
Cetinje9
Tivat8
Bijelo Polje6
Ulcinj6
Kolašin5
Tuzi4
Herceg Novi3
Andrijevica3
Danilovgrad3
Plužine2
Bar2
Mojkovac1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu nije bilo prijavljenih smrtnih ishoda povezanih sa COVID19. Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna mjeseca iznosi 675 a od početka godine 684.

Do 17:30 časova prijavljen je oporavak kod 234 pacijenata.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9232.

Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 48856.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju trenutno inficiranih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica457614817150
Bar714150559
Nikšić690609777
Budva462156517
Cetinje44798426
Bijelo Polje429199072
Pljevlja391128029
Berane376201851
Kotor247114120
Herceg Novi172130427
Tuzi1423435
Kolašin1181724
Danilovgrad1129524
Rožaje87132837
Tivat8285411
Ulcinj45102536
Mojkovac3233910
Andrijevica3029011
Plav2217911
Plužine18715
Šavnik18151
Žabljak152036
Petnjica71082
Gusinje0454
UKUPNO923238625675

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleDvije osobe preminule, 342 nova slučaja Kovida 19 u Pljevljima 5, a ukupno aktivno 371 slučaj
Next Article Rovčanin – EPCG nije uplatila 2,5 miliona eura za toplifikaciju, DPS 101. put obmanuo građane Pljevalja
Admin

Related Posts

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

Pionirke Rudara upisale prvu pobjedu: Najmlađa takmičarska generacija pokazala talenat i potencijal

28. октобар 2026.

U Zavičajnom muzeju u Pljevljima održan XIX Međunarodni naučni skup o istoriji srednjeg Potarja i Polimlja

28. октобар 2026.

Pljevlja svečano proslavila Svetu Petku: Liturgija, litija i duhovna akademija u čast zaštitnice grada

28. октобар 2026.

Sekulić: Bez Rudnika uglja i Termoelektrane nema ekonomske sigurnosti Pljevalja, građani moraju učestvovati u pravednoj tranziciji

28. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.