Close Menu
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
Facebook X (Twitter) Instagram
Среда, октобар 28
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti
Facebook YouTube RSS
Login
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
  • Naslovna
  • Vijesti
    • Politika
    • Ekonomija
    • Društvo
    • Hronika
    • Kultura
    • Informacije dostupne svima
    • Dijaspora
    • Vaše priče
    • Stara Pljevlja
  • Sport
    • Fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Odbojka
    • Ostalo
    • Rezultati uživo
  • Kultura
  • Život
    • Zanimljivosti
    • Zdravlje
    • Kuhinja
    • Dom
    • Ljubav i Sex
  • Obavještenja
    • Najava događaja
    • Ostalo
  • PVbiz
  • Oglasi
  • NVO
    • Bez rizika nema dobitka
    • Da zaživi selo
    • Američki ugao
    • Zračak nade
    • Mladi i zdravi stilovi zivota
    • Omladinski klub
    • EKO BAJKA
  • Komšiluk
– Najnovije vijesti iz Pljevalja
You are at:Početna » IZJ-Dva pacijenta preminula, 246 novozareženih, iz Pljevalja 13 novopozitivnih I 51 oporavljeni pacijent
Društvo

IZJ-Dva pacijenta preminula, 246 novozareženih, iz Pljevalja 13 novopozitivnih I 51 oporavljeni pacijent

AdminBy Admin20. децембар 2020.Нема коментара1 Min Read
Facebook Twitter WhatsApp Telegram
sketch image of novel coronavirus
Podijeli
Facebook Twitter WhatsApp Telegram

Laboratorije Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg presjeka završile su analizu i Institutu dostavile rezultate za 856 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 246 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-CoV-2.

Novootkriveni su iz sledećih opština:

opštinaoboljeli
Podgorica107
Nikšić67
Berane14
Bar13
Pljevlja13
Budva9
Tuzi5
Kolašin4
Herceg Novi3
Bijelo Polje3
Danilovgrad2
Kotor2
Ulcinj2
Cetinje1
Žabljak1

Od jučerašnjeg presjeka Institutu su prijavljena DVA smrtna ishoda povezana sa COVID19 i to kod pacijenata iz Bijelog Polja i Podgorice koji su imali 69 odnosno 58 godina.

Ukupan broj preminulih povezanih sa COVID-19 infekcijom od početka juna mjeseca iznosi 617 a od početka godine 626.

Do 17:00 časova prijavljen je oporavak kod 294 pacijenta, I’d toga 51 iz Pljevalja.

Uzimajući u obzir sve novootkrivene slučajeve kao i broj oporavljenih, ukupan broj trenutno aktivnih slučajeva COVID19 u Crnoj Gori iznosi 9247.

Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 43955.

Aktivni slučajevi, oporavljeni i preminuli od početka JUNA po opštinama* su prikazani u tabeli raspoređeni prema broju aktivnih slučajeva:

opštinatrenutno inficiraniOporavljeniumrli
Podgorica454612860128
Nikšić723529671
Bijelo Polje632168468
Bar499134551
Budva484128314
Cetinje46183123
Berane399180647
Kotor272100720
Herceg Novi263110324
Pljevlja253116929
Tuzi1372685
Danilovgrad1148164
Rožaje93125535
Ulcinj9095135
Mojkovac8227710
Kolašin801634
Plav2716711
Andrijevica2427311
Plužine24534
Šavnik1891
Petnjica15881
Žabljak72026
Gusinje2434
Tivat281811
UKUPNO924733767617

Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram
Previous ArticleNAZIRE LI SE IZLAZAK IZ FINANSIJSKE KRIZE RUDARA: Igrači dobili platu
Next Article Lider ipak prejak
Admin

Related Posts

U Srednjoj stručnoj školi održana radionica o savremenim metodama stručnog usavršavanja nastavnika

26. октобар 2026.

Privremene obustave saobraćaja na mostu Đurđevića Tara od 26. do 28. oktobra

26. октобар 2026.

Nastavak sjednice SO Pljevlja odložen za petak zbog nerazmatrane tačke dnevnog reda

26. октобар 2026.

Comments are closed.

Najnovije vijesti

U Srednjoj stručnoj školi održana radionica o savremenim metodama stručnog usavršavanja nastavnika

26. октобар 2026.

Privremene obustave saobraćaja na mostu Đurđevića Tara od 26. do 28. oktobra

26. октобар 2026.

Nastavak sjednice SO Pljevlja odložen za petak zbog nerazmatrane tačke dnevnog reda

26. октобар 2026.

Pljevlja poslije više od 40 godina ponovo dobila semafore: Investicija vrijedna 263.172 eura

26. октобар 2026.
PLJEVLJA Vremenska prognoza
  • Facebook
  • YouTube
Скорашњи коментари
  • D Šuković на Rudar stigao u Mojkovac sa dvije ekipe, domaćina nije bilo: Tužna slika rukometa na sjeveru Crne Gore
  • Milan на Spor oko asfaltiranja prerastao u javni sukob: Vraneš i Rondović razmijenili teške optužbe
  • PM10Pljevlja на Od januara sve zarade u Crnoj Gori rastu: Minimalna plata od 1.000 do 1.400, prosječne penzije preko 600 eura
  • Ilija на ANKETA: Kako se dolazi do posla na sjeveru Crne Gore?
  • Građanin на Opštini Pljevlja 300.000 eura za asfaltiranje i unapređenje seoskih puteva
Copyright © 2026. Powered by OM3GA SOLUTIONS d.o.o. Hosted on OM3GA CLOUD.
  • Početna
  • Marketing
  • O nama
  • Kontakt
  • Poslovni imenik
    • Hoteli
    • Restorani
    • Zanatstvo
    • Trgovina
    • Automobili
    • Osiguranje i Finansije
  • IMPRESSUM
  • Politika privatnosti

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Koristite Ad Blocker
Koristite Ad Blocker
Naš sajt postoji zahvaljujući prikazivanju online reklama našim posjetiocima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete onemogućiti svoj Ad Blocker. Hvala na razumevanju!

Sign In or Register

Welcome Back!

Login below or Register Now.

Lost password?

Register Now!

Already registered? Login.

A password will be e-mailed to you.