Naslovna Najnovije vijesti Uspješna sezona Karate kluba POTOCI

Uspješna sezona Karate kluba POTOCI

0

Proteklog vikenda takmičari Karate kluba POTOCI su učestvovali na dva međunarodna karate turnira u Sloveniji „Trbovlje open“ i u Podgorici „Kup oslobođenja Podgorice“.
U Sloveniji su učestvovala 4 takmičara koji su osvojili 2 zlatne medalje. Medaljama su se okitili Beljkaš Neda i Borović Dušan.U Podgorici je učestvovalo 7 takmičara koji su osvojili 10 medalja, 6 zlatnih i 4 bronzane.Zlato su oscojili:  Beljkaš Neda, Malidzan Maša,  Borović Dušan, Klačar Luka 2 zlatne i Kata tim u sastavu:  Beljkaš Neda, Malidzan Maša i Lončar Lena,Bronzane medalje osvojili su: Laketić  Matea, Jović  Filip, Malidžan Maša i Lončar Lena.

Ovo je veoma uspješna sezona Karate kluba POTOCI, koji su u ovoj godini imali 9 Dršavnih prvak , 12 vicesampiona, sa srebrnom medaljom  i 5 bronzanih.

Pored ovih  medalja sa Državnih prvenstava, POTOCI su osvojili i srebrnu i bronzanu medalju na balkanskim prvenstvima. 12 takmičara POTOKA su reprezentativci Crne Gore.
Treneri kluba Ružica i Slavka su ponosni na svoje takmičare od kojih u naraednom periodu očekuju još bolje i sjajnije rezultate.