Naslovna Sport Košarka Ubjedljiva pobjeda pionira Pljevalja

0
dav

LIGA PIONIRA

Pljevlja  – Jedinstvo  72:50 (15:8, 15;2, 20:22,22:18)

Sala Oš “Guke”  Sudije:  Boris Raičević (Bijelo Polje), Danilo Popović i Branko Šćekić (Berane).

PLJEVLJA: Nenadić 9, Šubarić 6, Tanović 13,Džaković 2,Cerović, Milinković 3, Laković 8,Jelovac , Tabaš 27, Rončević,Milikić 5.

JEDINSTVO: Perišić, Šćekić 8,  Bugarin 4,Smolović 2, Radović 17, Krunić, Jokić 14, Damjanović, Zeković,Jovović, Dolović  3.

Poniri Pljevalja ubjedljivo su slavili prtoiv vršnjaka iz Bijelog Polja. Od samog starta utakmice bila je evidentna razlika u kvalitetu, Prvo poluvrijeme ekipa Pljevalja riješila je u svoju korist sa 25 poena prednosti. U nastavku Pljevlja su kontrolisala meč i na kraju ubjedljivo slavila rezultatom 72:50. Kod domaćih košarkaša istakao se Tabaš sa 27 postignutih poena.