Naslovna Sport Košarka Pobjeda košarkaša Pljevalja u Baru

Mornar II – Pljevlja 82:86 (20:24,21:32,16:22,25:8)

Dvorana: Topolica. Gledalaca: 200. Sudije Kertbijev, Kuburovič‚ Futurija.

MORNAR II:Pavićević 9, Vlahović,Kostić 20, Šukurica,Žiavanović 9,Jelenić 6,Hodžić 8,Vujošević 7,Milić,Vesković,Jovović, Marijukić 13.

PLJEVLJA;:Kostić 14, Sandić,Jelovac J.,Jelovac M. 31,,Šubarić,Planić 4,Lučić,Čepić 3,Radović 11,Milikić 10,Vemić,  Jelovac N. 13.

U okviru drugog kola  1. BMCKL,  košarkaši  Pljevalja  gostovali  su ekipi Mornara II u Baru. Nakon sjajnog prvog poluvremena i vođstva od 15 poena razlike , u nastavku susreta,Pljevlja su kontrolisala utakmicu i dala šansu igračima koji nemaju veliku minutažu. Pored evidnetnog pada u igri i gubitka četvre četvrine Pljevlja su uspiješno utakmicu  privela kraju.  Pljevlja su slavila rezultatom  82:86. Treba istaći sjajnu partiju Miloša Jelovca koji je postigao 31. poen. Na ovom meču ekipi Pljevalja pridružio se Nikola Kostić, novo pojačanje iz  Kraljeva. Odmah u prvoj utakmici Kostić je pružio sjajnu partiju i postigao 14 poena. Ekipa Pljevalja  iz kola u kolo podiže formu i postaje ozbiljnija ekipa za velike domete.