Naslovna Sport Fudbal Šesnaest golova u mreži Durmitora- Čak osam golova Luke Lečića

Šesnaest golova u mreži Durmitora- Čak osam golova Luke Lečića

0

PRVENSTVO SJEVERNE REGIJE  PIONIRI  – 10. KOLO

Breznica – Durmitor  16:1 (10:0)

Stadion: pod Golubinjom.  Gledalaca: 20. Sudija: Goran Vidaković (Mojkovac). Pomoćnici:  Milan Jovanović(Mojkovac) i Janko Bulatović (Bijelo Polje).  Strijelci:  Lečić  u 5. 24. 25. 28. 31. 52. 57. 64,  Golubović u 5.  47.  Ajduković u 14. 20.  60. Pupović  u 17. Jašović u 33.  i 55. minutu za Breznicu,a  Oljača u 44. minutu za Durmior.

BREZNICA:Bećović, Lečić, Mentović, Golubović, Ajduković,Jašović, Pupović, Minić,Aliapahić (od 36. Jakšić), Karajica (od 36. Starčević), Kartal (od 36. Pivljanin).

DURMITOR:Žugić, Džuver, Ostojić, Popović, Mirković, Dakić, Oljača, Bojović, Smolović, Šipčić, Čepić.

Igrač utakmice Luka Lečić

U okviru 10. kola  prvenstva Sjeverne regije za pionire,  Breznica je ugostila ekipu Durmitora. Od samog počektka  utakmice   bila je evidentna razlika u kvalitetu. Golovi u mreži Durmitora ređali su se kao na traci. Rezultatom 10:0 u korist Breznice  otišlo se na pauzu. Gosti su u nastavku uspjeli da postignu   gol  i smanje rezultat na 10:1, i to je bilo sve što su uspijeli da urade . Gol u mreži Breznice  još više je rezjario  i onako raspoložene  igrače,  koji su do vrha napunili mrežu gostiju. Na kraju Breznica- Durmitor 16:1.

OSAM GOLOVA LUKE LEČIĆA

Pored sjajnog izdanja  kompletnog tima , treba istaći fantasičnu rolu Luke Lečića koji je postigao čak osam golova    u 5. 24. 25. 28. 31. 52. 57. I 64. minutu.

Ovaj rezultat, još jedna je potvrda  stručnog  i temeljnog  rada u svim uzrastima   Breznice.