Breznica lako protiv Budućnosti

0

PRVA ŽENSKA FUDBALSKA LIGA CRNE GORE 4. KOLO

BUDUĆNOST  -BREZNICA 0:3 (0:3)

Pomoćni teren FK Budućnosti. Gledalaca:55.  Sudija: Cimbaljević Dejan (Berane). Pomoćnici: Obradović Nikoleta (Berane) I Radović Tatjana (Bijelo Polje). Strijelci: Vraneš u  18 I 38,  Karličić u 44 minutu za Breznicu.

BUDUĆNOST:Krstović, Simonović (od 58. Caković),Đurđević(od 48. Tripković), Tošković, Miladinović (od 71. Malesija),Petrović, Bečić,Vojinović,Boričić,Radulović (od 45.  Drešević), Simonović.

BREZNICA: Čabarkapa, Tošić,Maraš,Vujadinović(od 85. Knežević),Kovačević(od 89.Čengić), Vraneš,Šebek (od 89.Bajić), Bošnjak, Karličić,Miletić,Kočanović.

Breznica je u okviru 4. kola Prve ženske fudbalske lige gostovala u Podgorici ekipi Budućnosti .  Već nakon prvih 45 minuta sve je bilo riješeno. Breznica je povela  u 18. minutu golom Biljane Vraneš. Ista igračica je krunisala terensku nadmoć Breznice svojim drugim pogodkom u 38. minutu .  Da Breznica ode na odmor sa ubjedljivom prednošću pobrinula se   Jelena Karličić  golom u 44. Minutu.   Na poluvremenu Budućnost – Breznica 0:3. U nastavku utakmice mreže su mirovale, uprkos terenskoj inicijatvi I šansama  Breznice rezultat je ostao nepromjenjen.