Naslovna Sport Košarka Grbović rešetao Radović debitovao

Grbović rešetao Radović debitovao

0

Bivši član KK Pljevlja, sada njemačkog Ulma, Adnrija Grbović u prvom kolu B kadetskog Preventstva Evrope nosio je reprzentaciju Crne Gore do ubjedljivog trijumfa nad Ukrajinom. Ovaj biser crnogorske košarke, sin nekadašnjeg košarkaša Rudara, Aleksandra Grbovića postigao je čak 32 poena i još jednom dokazao zbog čega je već u kadetskom uzrastu postao meta brojnih evropskih klubova. Još jedan član KK Pljevlja imao je čast da debituje u dresu sa državnim grbom, Ivan Radović. Trener KK Pljevlja Milinko Miki Jelovac posjetio je naše reprzentativce prije utakmice sa Švajcarskom .

Naravno da sam srećan zbog njih i moram da budem ponosan na ove momke. Andrija je do prije par godina bio naš član i KK Pljevlja su i dalje njegov klub kod njega se čekalo da proradi taj košarkaški gen i on svoj talenat nadograđuje iz dana u dan. Takođe, možda daleko težim putem, direktno iz našeg kluba Ivan Radović se tokom priprema nametnuo selektoru i debitovao u reprezentaciji. Svake godine iz našeg kluba neko se izbori za najuži izbor mlađih državnih selekcija, što nam daje podstrek da još bolje i organizovanije radimo. Pored priznanja za naš klub ovo je svakako jedan od momenata koje moramo iskoristiti i pokušati svi zajedno da Pljevlja vratimo na prvoligšaku mapu Crne Gore, saopštio je Jelovac.

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.