IMG-c49bfa6026222df309e231fad1698b31-V Sport

Cerovići i u Njemačkoj bez premca

Goran Cerović pobjednik je u jednoj od atletskih  trka zimske lige Njemačke koja je juče održana u Hamburgu, dok je njegov brat Boban bio ukupno drugi, a najbolji u konkurenciji takmičara od preko 30 godina.
Staza dužine 15.807 metara bila je izuzetno teška, a trka je održana u ekstremnim uslovima i od 500 takmilara samo stotinjak je završilo trku.
IMG_20171210_150847_051
Ovo je za mene i brata nevjerovatan uspjeh,pobjedili smo u trci o kojoj smo samo mogli da sanjamo, a staza je bila izuzetno teška.   Ja sam opet kao i svaki put od starta krenuo jako i pokušao da se izdvojim, što sam i uspio jedino mi je Boban uspio da parira. Zahvaljujem se Opstini Pljevlja i Sekrerarijatu za društvene djelatnosti koji su i ovaj put izašli u susret Biciklističkom klubu „Pljevlja“ da u okviru priprema učestvuje na ovako jakoj trci, kazao je Goran Cerović za Pvportal. Inače ovo je izuzetno popularna trka u Njemačkoj, a pobjeda naših takmičara je jedno od najvećih iznenađenja i svakako veliku uspjeh pljevaljskog sporta.