viber image2 Sport

Odlični rezultati Pljevljaka na Kupu Crne Gore

Dana 08.10.2017. god. na kanalu rijeke Morače održan je kup Crne Gore u sportskom ribolovu. U konkurenciji 5 ekipa SRK Lipljen u sastavu Asad Talić, Nikola Medojević, Nedim Bašić, Hajrudin Hodzić i Dragan Milić osvojila je drugo mjesto i srebrenu medalju. Prvo mjesto osvojila je ekipa Podgorice a treće ekipa Rožaje.

viber image

U pojedinačnoj konkurenciji ubjedljivo prvo mjesto i pehar za pobjednika staze osvojio je Nikola Medojević iz SRK Lipljen Pljevlja. Inače organizacija ovog kupa bila je povjerena SRK Lipljen ali zbog loših vremenskih uslova i niskog vodostaja na jezeru Otilovići kup je održan u Podgorici. Do kraja još jedne uspješne sezone za sportsku ekipu Lipljena ostalo je još jedno takmičenje na kupu Danilovgrada.