Sedmica-Pljevlja 60:61 (14:23, 21:12, 12:19, 13:7)

Dvorana T-com u Kokotima. Sudije: Radinović, Đikanović i Krstović (Podgorica)

SEDMICA: Marković 2, Koćalo 1, V. Popović 13, Žarić 11, Ćipranić 2, Roganović 6, Radanović, Gvozdenović 15, Marinović, Krivokapić 6, N. Popović 4,

PLJEVLJA: Tabaš 14, Stanimirović, Sokić 2, Radenović 6, Delić, Džogazović, 12, Čolović 12, Tomanović 10, Ćosović, Medojević, Grbović, Kovačević 5.

Pljevlja su pokazala u ovoj utakmici da im odbrana nije slabija strana i na taj način upisali drugu prvenstvenu pobjedu. Nakon što su odlično odigrali uvodni dio utakmice u drugih deset minuta dozvolili su Podgoričanima da poravnaju rezultat. Sa rezultatom 35:35, otišlo se na veliki odbor. U nastavku utakmice gosti su pojačali odbranu i uspjeli u nezvjesnosj završnici da sačuvaju prednost i trijumfiju sa poenom prednosti.