Naslovna Sport Fudbal Nerić pogodio za pobjedu

Nerić pogodio za pobjedu

0
  • Rudar – Javor 1:0 (1:0)

Teren: Kompleksa „Jaz”.  Gledalaca: oko 100. Sudija: Dragan Borozan (Cetinje). Strijelac: Nerić u 28. minutu.

RUDAR: Lakićević, Jenić, Petrović, Damjanović, Nestorović, Sekulić, Rustemović, Ivanović, Jovanović, Bambur, Nerić. Igrali su još: Alić, Šćepanović, Bajić, Brnović, Popović, Krkeljić, Šljivančanin.

JAVOR: Lazović, Đorđević, Milović, Ibrahim, Momčilović, Vidić, Ostojić, Radivojević, Mijušić, Stojanović, Viktor O` Nilo. Igrali su još: Jeveričić, Milosavljević, Pantović, Kaljević,  Vlašić, Radosavljević, Đokić, Kostić, Patrik.

Rudar je nastavio seriju odličnih rezultata tokom ovih priprema. Izabranici Nikole Rakojevića savladali su juče na Jazu Javor iz Ivanjice sa 1:0, pogotkom koji je u 28. minutu postigao Milenko Nerić. Napadač tima iz Pljevalja bio je najvisočiji u skoku, nakon kornera koji je izveo Adi Bambur, i loptu glavom poslao u mrežu.

Treba istaći da su Pljevljaci do ovog trijumfa došli bez svoja tri najbolja igrača – Blaža Igumanovića, Nedjeljka Vlahovića i Nenada Stojanovića.

Ovom prilikom se zahvaljujemo  Mirhadu Mikici Plakalu na dostavljenim snimcima iz Budve