Budvani bili bolji

0

Prva liga za rukometaše

Rudar – Budvanska rivijera 22 : 25 (12 : 11)

Dvorana S.C. „Ada.“Gledalaca: oko 600. Sudije: Miljan Vešović (Podgorica) i Novica Mitrović (Berane).Sedmerci: Rudar 4 (3), Budvanska rivijera 3 (2). Isključenja: Rudar 6 minuta, Budvanska rivijera 4 minuta.

RUDAR: Anđelić (pet odbrana), Marković (jedna odbrana), Durković, Kovačević 3, Knežević, Grujičić 1, Tošić 6 (1), Lacmanović 5, Matović 2, Purić, Pelidija 2 (2), Vuković, Crnogorac, Milić, Delagija, Lučić 3.

BUDVANSKA RIVIJERA: Mijušković (13 odbrana i jedan sedmerac), Šljukić, Vuković 1, Koćalo 7 (2), Potparić, I. Vujović, Lakić 2, Bulajić 3, Bubanja, Suknović 1, Milić 6, Kaluđerović 3, M. Vujović 1, Stojanović 1, Ćeranić.

Budvani su zasluženo odnijeli bodove iz „Ade“. Više su pokazali od mlade ekipe iz Pljevalja, koja je loše ušla u drugo poluvrijeme, dopustivši gostima da serijom od 4:0 prelome meč.   Tošić, Lacmanović, Lučić i Kovačević bili su dobri u napadu, ali odbrana je bila ispod potrebnog nivoa da bi se dobio protivnik kao što je Budvanska rivijera. Kod gostiju, pored odličnog golmana Mijuškovića,  istakli su se efikasni Koćalo i Milić.