Naslovna Sport Fudbal Remi sa Sportulom

Remi sa Sportulom

0

Rudar odigrao četvrtu kontrolnu utakmicu

U četvrtoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji remizirao sa rumunskim Sportulom 1:1.  Rudar je utakmicu počeo u sastavu: Mijatović, Popović, Nestorović, Alić, Adžić, Francišković, Rustemović, Vlahović, Igumanović, I. Jovanović, Stojanović. Igrali su još: Bambur, Radusinović, Brnović, Kaluđerović, Ivanović, Šljivančanin, Bakoč, Nerić.
Rumini su poveli u 15. minutu, a Rudar je izjednačio u drugom poluvrmenu, nakon akcije koju su počeli Šljivančanin i Bambur, a lijepu akciju golom krunisao Nerić
Srđan Kljajević trener golamana u Rudaru za “Vijesti” je rekao da  Rudar u prvih 60 minuta nije djelovao kako treba
– Igrali smo sporo, bezidejno. Vidjećemo šta je u pitanju, da li je to zbog umora… No, u posljednjih 30-ak minuta slika je bila drugačija, odigrali smo puno bolje, kazao je Kljajević.
Poslednji protivnik Rudara na pripremama u Antaliji neće biti Rapid iz Bukurešta, već kako prenosi zvanični sajt kluba moldavska Dačija, koja je sa Zetom igrala 1:1.