Naslovna Najnovije vijesti Četvrta pobjeda Pljevljaka

Četvrta pobjeda Pljevljaka

0

10. kolo prve lige za rukometaše

Rudar-Sedmerac 24:23 (10:11)

Dvorana S.C. „Ada“. Gledalaca oko 600. Sudije Predrag i Filip Martinović (Cetinje). Sedmerci: Rudar 2(1), Sedmerac 5(4). Isključenja: Rudar 4 minuta, Sedmerac 6 minuta.

RUDAR: Anđelić (20 odbrana i jedan sedmerac), Marković, Durković, Kovačević 4(1), Grujičić 1, Tošić 5, Lacmanović 6, Matović 3, Purić, Pelidija, Vuković 2, Crnogorac, Milić, Stanić, Lučić 3.

SEDMERAC: Knežević (15 odbrana i jedan semerac), Raičević 1, Lakićević 1, D. Vujačić 2, Vuković, R. Vujačić 6, Mitrović 3, Vasilijević 5(4), Marvičić.

Trideset sekundi prije kraja gosti su imali priliku da rpeiziraju utakmicu koju su odigrale ove dvije ekipe u Baru, ali dvadesetom odbranom Goran Anđelić potvrdio je epitet igrača utakmice.

Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu i vodili od samog starta, čak su u 20. minutu imali šest golova prednosti, kada je bilo 9:3, za ekipu iz Bara. Ipak nekoliko tehničkih grešaka Sedmerca iskokoristili su igrači Rudar i na odmor otišli sa golom minusa. Prvi put Rudar je izjednačio u 33. minutu (11:11), a u 45. minutu poveo sa 17:14. najveće vošstvo Pljevljaci su imali u 52. minutu kada je na semaforu pisalo 24:20. Gosti su prilazili na gol minusa, ali nisu uspejli da preokrenu rezultat.