Team HC Rudra Sport

Rudar ispustio pobjedu uz zvuk sirene

Prva liga za rukometaše 3. kolo

Sedmerac-Rudar 23:23 (12:13)

Bar. Dvorana S.C. „Toploica“. Gledalca oko 300. Sudije: Mladen Beharević (Cetinje) i Igor Čavor (Cetinje). Sedmerci: 1(0), Rudar 3(2). Isključenja: Sedmerac 8 minuta, Rudar 6 minuta

SEDMERAC: Milošević, Stanojević, Desančić, Vasiljević 4, Lakčević, Vuković, R. Vujačić 7, Mitrović 4, Knežević, Raičević, Leković, D. Vujačić 5, Marvučić, Ivanović 3.

RUDAR: Anđelić, Marković, Kovačević 3, Mašković 7, Grujičić 4, Lacmanović 4, Matović 1, Peruničić, Crnogorac, Milić 1, Lučić 3.

Prva je šteta što Rudar nije uspio iz Bara da se vrati sa dva boda, jer su vodili do poslednjeg sekunda, a onda su Barani iz dosta sreće došli do boda. Rudar je protiv novog prvoligaša dosta bolje odigrao nego protiv Lovćena u „Adi“ predhodnog vikenda, ali se primjetio nedostatak fizičke spreme, a i sportska sreća im je okrenula leđa. Rudar je u poslednja tri minuta ušao sa prednošču od tri gola, bilo je 23:20, ali nekoliko grešaka, dalo je krila domaćinu i Vasiljević je bukvalno uz zvuk sirene donio bod Sedmercu. U sledećem kolu Rudar očekuje teško gostovanje u Budvi protiv Budvanske rivijere.