biseri 2 Sport

Biseri poraženi od Cijevne Komerca

1.Kolo druge lige za rzkometašice

Biseri 2 – Cijevna komerc 13:21 (8:12)
Dvorana S.C. „Ada“. Gledaava oko 150. Sudije: Jelena Gačević (Podgorica) i Tijana Vukčević (Podgorica). Sedmerci: Biseri 4(3), Cijevna Komerc 1(1). Isključenja: Biseri 6 minuta, Cijevna komerc 6 minuta.
BISERI 2: Kečina (2 odbrane), Pavlović (5 odbrana), Bujišić (1 odbrana), Krzava, Vuković 3, Klačar 1, Knežević, Ostojić, Preradović 1, Žuzović, Dragaš 5, Kušljević 1, Pivljanin, Lacmanović, Lazarević 2, Damjanović.
CIJEVNA KOMERC: Rajović (3 odbrane), radović (8 odbrana), Makuš 2, Laković 1, Vujkić 2, Vidić, Matanović 2, Maksimović 2, Vujadinović 4, Šuškavčević 1, Orlandić, Milačić, Jo. Markuš 7.
Biseri 2 poražni su u prvom kolu od mnogo iskusnije i starije ekipe Cijevne komerc iz Podgorice. Prava je šteta što se pred kraj prvog poluvremena povrijedila najbolja igračica Antonija Dragaš, koja nije ulazila u igru u nastavku utakmice, a do tada je postigla pet golova. Ekipa iz Podgorice iskoristila je zbunjenost domaćih igračica na početku odlijepila se i povela sa 4:1. Biseri su nakon toga igrale egal, ali bez Dragaške više nisu mogli da urade. Vidjelo se da ovoj ekipi treba iskustvo i da je pred timom zaista veliki potencijal, samo je potrebna upornost. U sledećem kolu Biseri 2 igraju u Beranama, protiv Berana.